Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,
Kopřivnice, příspěvková organizace
  1. Domů
  2. Aktuality
  3. Škola pomáhá městu Kopřivnice

Škola pomáhá městu Kopřivnice

Naše škola vyhověla žádosti města Kopřivnice a minimálně po dobu jednoho měsíce budeme poskytovat své volné kapacity ve školní kuchyni k přípravě obědů pro žáky a zaměstnance základní školy Alšova. Na této škole prochází školní kuchyně rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací.

Základní škole poskytujeme nejenom varné plochy, ale i prostory pro stravování žáků a zaměstnanců a to v areálu na ulici Komenského. Strávníci jsou zde dopravováni autobusy dle stanoveného harmonogramu.

Díky nastalé situaci spolu dočasně pracují v jedné kuchyni jak pracovnice naší školy, tak i pět kuchařek ZŠ Alšova. Mají tak jedinečnou možnost porovnat své postupy, předat si vzájemně zkušenosti a specifika přípravy stravy pro různé věkové skupiny žáků. Věříme, že tato spolupráce bude přínosná pro obě strany. 


Dotaz

Máte dotaz?

Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme a zodpovíme vše pořebné