Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,
Kopřivnice, příspěvková organizace
  1. Domů
  2. Aktuality
  3. Přehlídka technických profesí se líbila

Přehlídka technických profesí se líbila

 

Dne 6.10 a 7. 10. 2021 se uskutečnila po mnohých peripetiích Přehlídka Technických profesí aneb „Řemeslo má zlaté dno“.

Těší nás kladné ohlasy hlavně z řad ZŠ.

Například ze stránek tznj. cz: 

Ohlas ze ZŠ J.A.Komenského Fulnek: "Chtěla bych Vám poděkovat za projektový den, který jste zorganizoval pro žáky naší školy. Přijeli nadšení (musím říct, že jak kluci, tak holky) - líbila se jim práce v dílnách, přístup mistrů i Vašich studentů, .......
Velmi si cením toho, že i v této covidové době děláte věci, které dětem pomáhají."

Naší škole se ozvala ZŠ Příbor, Jičínská:

Po dlouhé školní covidové pauze jsme se dnes opět s našimi žáky zúčastnili přehlídky technických profesí Řemeslo má zlaté dno. S touto akcí máme dlouhodobě výbornou zkušenost, vždy se účastníme a vždy tato akce pomůže našim žákům získat informace o technických oborech a některým se i rozhodnout o dalším studiu.  Velmi se nám líbí zapojení nejen středních škol, ale i firem a v poslední době i VŠB – TUO.

Zvlášť v těchto dnech si uvědomuji, že pro organizátory muselo být vše ještě náročnější než dříve. Nejenom vše zorganizovat jako vždy, ale pomocí testování zajistit i bezpečnost z pohledu hygieny. Proto bych chtěla poděkovat nejen VOŠ, SOŠ a SOU v Kopřivnici, ale i ostatním organizátorům a zúčastněným školám a firmám. Předpokládám, že i Krajský úřad pořádání této akce podporuje a věřím, že bude i nadále podporovat. Stále slyšíme o potřebě studia technických oborů a touto akcí vše můžeme podpořit.

Za všechny žáky naší školy, kterým tato akce pomohla ve svém životním rozhodnutí Mgr. Eva Rečková, výchovná poradkyně ZŠ Příbor, Jičínská

Děkujeme a budeme se snažit žáky ZŠ dále provázet v rozhodnutích o budoucím povolání.


Dotaz

Máte dotaz?

Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme a zodpovíme vše pořebné