Exkurze MARLENKA international s.r.o.

Dne 21.2. zamířili žáci nástavbového studia do návštěvnického centra známého výrobce medových dortů Marlenka v Lískovci. Cílem exkurze byla jak prohlídka výrobních linek za běžného provozu, tak seznámení se s historií a dalším rozvojem výroby v moderní firmě. Odborný výklad a zajímavou projekci umocnila i ochutnávka výrobků značky Marlenka.
 

Autor: Mgr. Dana Vráželová Krupová
Datum: 22. únor 2019
Zpět

Okresní kolo ve florbalu

Dne 13. 2. 2019 jsme pořádali okresní kolo ve florbalu. Náš tým ve složení Mikš, Zubek, Ripper, Goršanov, Herblich, Raška, Kotala, Štefek, Marek, Janek, Telčer, Vantuch, Hykl, Vavřík a Škrobák vybojovali krásné třetí místo.

Ke skvělým sportovním výkonům gratulujeme.

Autor: Martin Nehera
Datum: 19. únor 2019
Zpět

Kvalifikace na republikové finále v házené

Ve středu 30. 1. 2019 žáci naší školy, jako reprezentanti Moravskoslezského kraje, absolvovali klání v rámci kvalifikace do republikového finále v házené středních škol.
VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, p. o. reprezentovali žáci: Tomáš Alaxa, Dominik Feix, Ondřej Jalůvka, Samuel Kriegiel, Radek Kubečka, Lukáš Kučeriak, Oliver Ribánsky,  Jakub Ripper
a Radovan Vízner.

Prvenství si odvezli žáci Střední školy informatiky elektrotechniky a řemesel Rožnov
pod Radhoštěm reprezentující Zlínský kraj, krásné druhé místo obsadili žáci naší školy a na třetím místě se umístilo družstvo z Gymnázia Olomouc-Hejčín, které reprezentovalo kraj Olomoucký.

Všem výše jmenovaným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Autor: Bc. Ondřej Kovalák
Datum: 7. únor 2019
Zpět

Lyžařský kurz druhých ročníků

Konečně přišla pořádná zima a žáci druhých ročníků se mohli těšit na lyžařský kurz.

 V pondělí  14. 1. 2019 odjeli na Bílou. Sněhu bylo nadbytek, takže si všichni mohli užít báječného  lyžování nebo jízdy na snowboardu. Každý den byl  terén trošku jiný. Všichni se naučili lyžovat nebo jezdit na snowboardu  a své dovednosti ukázali  v závěrečném slalomu.

 Večer byl k dispozici hotelový bazén či sauna. 

Autor: Mgr. Vladimíra Milčinská
Datum: 26. leden 2019
Zpět